İçe Açılır Sineklik

  İçe Açılır Sineklik

  İçe açılır sineklikler pencerelerin içerisine takılan ve dışarıdan gelebilecek sinek, böcek veya diğer küçük haşerelerin içeri girmesini engelleyen bir tür koruma sistemidir. Bu tür sineklikler genellikle alüminyum veya plastik çerçevelerden yapılmış ve pencere kasasına uygun bir şekilde özel olarak tasarlanmıştır.

  İçe Açılır Sineklik

  İçe açılır sinekliklerin ana özelliği pencere camıyla birlikte hareket edebilmeleridir. Pencereyi açtığınızda sineklik de otomatik olarak açılır ve pencereyi kapattığınızda da sineklik tekrar yerine kapanır. Bu mekanizma, kullanım kolaylığı sağlar ve sinekliği kullanmadığınız zamanlarda da pencereyi serbestçe açıp kapatabilmenizi sağlar.

  İçe açılır sineklikler genellikle temizlemesi ve bakımı kolay olan malzemelerden üretilir. Montajı da genellikle basit ve hızlıdır. Pencereye özel ölçülerde üretilebildikleri için farklı pencere tiplerine ve boyutlarına uygun olarak tercih edilebilirler.

  İçe açılır sineklikler yaz aylarında pencereyi açık bırakarak havalandırmak istediğinizde içeriye sinek ve böceklerin girmesini engellemek için ideal bir çözümdür. Aynı zamanda evinizde daha temiz bir ortam sağlayarak sineklerin ve haşerelerin içeriye girmesini önlerler.

  İçe açılır sineklikler hem kullanışlı hem de oldukça ekonomik olmaları sebebiyle tercih edilen modellerden biridir. Çeşitli renk seçeneklerinin haricinde farklı malzemeler ile de üretilebilen bu ürünlerin fiyatlarını en çok etkileyen durum ise ölçüleridir. İçe açılır sineklik fiyatları, uygulanacak olduğu yerin ölçüsüne göre değişiklik gösterirken, bu ölçülerin yanı sıra kullanılan malzemelerin kalitesi de fiyatı etkileyen unsurlardan biridir.

  İçe açılır sineklik modelleri özellikle her bütçeye uygun şekilde üretilebildiği ve basit ama etkili bir sistem olduğu için genellikle ölçüleri ne kadar fazla olursa olsun kişilerin ceplerini zorlamamaktadır. Bu hususta kişilerin içe açılır sineklikler için kesin bir fiyat alabilmesi için Sinekas Sineklik ile iletişime geçerek satın almak istedikleri sinekliğin ölçülerini iletmelidir. Yapılan ön görüşme ile birlikte fiyatlar hemen belirlenebilmektedir.

  Our Score
  Canlı Destek